Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Objednejte v minimální hodnotě 2 500,- bez DPH a vyberte si DÁREK!!!

Potřebujete poradit? +420 483 360 124 (Po-Pá: 7-15:30h)

Speciální montážní vozíky

V této kategorii najdete speciální multifunkční montážní vozík Filcar. Své využití najde především při montážních činnostech na podvozku a brzdovém systému osobních vozidel, kdy umožňuje snadné odložení demontovaného kola a práci na dalších částech vozidla. Vozík je vybaven hadicemi na stlačený vzduch, připojením ke zdroji vzduchu, 2 uzamykatelnými zásuvkami (další lze přikoupit). Jedná se o praktického pomocníka, se kterým se snadno a rychle manipuluje. Výrobcem je italská značka Filcar, která je zárukou kvalitního provedení a spolehlivosti.

Seřadit Doporučujeme: Produkty jsou seřazeny podle názvu zboží vzestupně. Produkty, které nejsou skladem, jsou řazené na konci. V této sekci mají některé produkty nastavené umístění na konkrétních pozicích.

1 produkt

Zobrazení

Kód: FILCAR Wheel-Tech/2

na dotaz

FILCAR
Multifunkční vozík s držákem kol FILCAR Wheel-Tech/2

Multifunkční vozík s držákem kol FILCAR Wheel-Tech/2

Cena bez DPH

24 570 Kč

Cena ceník

27 300 Kč

Wheel-tech je praktický vozík se 4 koly s otočnou základnou 360°, vybavený zamykáním, odjišťovacím a zajišťovacím pedálem. Vozík je vybaven 2 uzamykatelnými zásuvkami, držákem kola s nastavitelným blokovacím zařízením pro pneumatiky o rozměrech od 180 do 340 mm,...Zaváděcí cena se slevou 10%.