Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Objednejte v minimální hodnotě 2 500,- bez DPH a vyberte si DÁREK!!!

Potřebujete poradit? +420 483 360 124 (Po-Pá: 7-15:30h)

Nůžkové zvedáky OMCN X-LINE

Nůžkové zvedáky řady X-LINE od předního světového výrobce, společnosti OMCN, mají maximální nosnost plošin 5,5 t. K dispozici je 14 typů lišících se standardní výbavou a provedením (montáž na podlahu nebo k zapuštění do podlahy). Hlavní předností TOP zvedáků OMCN řady X-LINE je více místa na práci pod zvedákem (oproti standardním nůžkovým zvedákům za kola).

Seřadit Doporučujeme: Produkty jsou seřazeny podle názvu zboží vzestupně. Produkty, které nejsou skladem, jsou řazené na konci. V této sekci mají některé produkty nastavené umístění na konkrétních pozicích.

1 produkt

Zobrazení

Kód: OMCN X-LINE

na dotaz

OMCN
Novinka Nůžkové zvedáky OMCN X-LINE (5,5 t)

Nůžkové zvedáky OMCN X-LINE (5,5 t)

 

Cena na dotaz

Nůžkové zvedáky OMCN řady X-LINE mají maximální nosnost 5,5 t, nosné plošiny délky 5,6 m a elektro-hydraulický pohon. K dispozici je 14 typů lišících se standardní výbavou a provedením pro montáž na podlahu nebo k zapuštění do podlahy. Dle typu mají tyto zvedáky integrovaný přízdvih 4 t, vybrání pro otočné přední plotny geometrie a zadní posuvné plotny pro měření geometrie nebo integrovaný tester vůlí přední nápravy vozu. Hlavní předností zvedáků OMCN řady X-LINE je více místa na práci pod zvedákem (oproti standardním nůžkovým zvedákům za kola). Cenová nabídka na poptávku.

Nůžkové zvedáky OMCN řady X-LINE, to je řešení pro opravdové profesionály a TOP vybavené autoservisy.