Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Objednejte v minimální hodnotě 2 500,- bez DPH a vyberte si DÁREK!!!

Potřebujete poradit? +420 483 360 124 (Po-Pá: 7-15:30h)

Nůžkové zvedáky EMANUEL řady SD (nosnost 25 t a 35 t)

Nůžkové zvedáky EMANUEL řady SD mají max. nosnost 25 t nebo 35 t a délky nosných plošin 7, 8, 9, 10 nebo 13 m. K dispozici pro Vás máme typy pro montáž na podlahu i typy k zapuštění do podlahy. Hlavní předností zvedáků této konstrukce je více místa na práci pod zvedákem a volný přístup pod zvednuté vozidlo ze všech stran (oproti standardním nůžkovým zvedákům). Cenová nabídka na poptávku vybraného typu.

Seřadit Doporučujeme: Produkty jsou seřazeny podle názvu zboží vzestupně. Produkty, které nejsou skladem, jsou řazené na konci. V této sekci mají některé produkty nastavené umístění na konkrétních pozicích.

21 produktů

Zobrazení

Kód: EMANUEL řada SD (20 typů)

na dotaz

EMANUEL
Novinka Nůžkové zvedáky EMANUEL řada SD (20 typů, 25 t a 35 t, 7 až 14 m)

Nůžkové zvedáky EMANUEL řada SD (20 typů, 25 t a 35 t, 7 až 14 m)

 

Cena na dotaz

Nůžkové zvedáky EMANUEL řady SD (20 typů) s vertikálním zdvihem plošin. K dispozici typy s max. nosností 25 t (délka plošin 7, 8, 9 a 10 m) a typy s max. nosností 35 t (délka plošin 9, 10, 11, 12, 13 a 14 m). Provedení pro montáž na podlahu i k zapuštění do podlahy (typy ".I"). Hlavní předností tohoto typu zvedáku (oproti standardním nůžkovým zvedákům) je více místa na práci pod zvedákem a volný přístup pod zvednuté vozidlo ze všech stran. Nadstandard pomocný přízdvih nápravy zvedaného vozidla o max. nosnosti 15 t, kompletní žárový pozink zvedáku (pro jeho využití v myčce nebo ve venkovním prostředí), ovládací panel s el. krytím IP65, LED osvětlení pracovní plochy, ocelové vany k typům zapuštěným do podlahy atd. Cenová nabídka na poptávku.

Kód: EMANUEL SD 250/10

na dotaz

EMANUEL
Nůžkový zvedák EMANUEL SD 250/10 (nosnost 25 t, plošiny 10 m)

Nůžkový zvedák EMANUEL SD 250/10 (nosnost 25 t, plošiny 10 m)

 

Cena na dotaz

Nůžkový zvedák s nájezdy ve verzi pro montáž na podlahu. Max. nosnost 25 t, délka nosných plošin 10 m. Konstrukce zvedáku (oproti standardním nůžkovým zvedákům) mechanikům zajištuje více místa na práci a volný přístup pod zvednuté vozidlo ze všech stran zvedáku... Nadstandard lze ke zvedáku dodat např. pomocný přízdvih nápravy zvedaného vozidla o max. nosnosti 15 t, kompletní žárový pozink zvedáku (pro jeho využití v myčce nebo ve venkovním prostředí), ovládací panel s el. krytím IP65, LED osvětlení pracovní plochy atd. Cenová nabídka na poptávku.

Kód: EMANUEL SD 250/10.I

na dotaz

EMANUEL
Nůžkový zvedák EMANUEL SD 250/10.I (nosnost 25 t, plošiny 10 m)

Nůžkový zvedák EMANUEL SD 250/10.I (nosnost 25 t, plošiny 10 m)

 

Cena na dotaz

Nůžkový zvedák ve verzi k zapuštění do podlahy. Max. nosnost 25 t, délka nosných plošin 10 m. Konstrukce zvedáku (oproti standardním nůžkovým zvedákům) mechanikům zajištuje více místa na práci a volný přístup pod zvednuté vozidlo ze všech stran zvedáku... Ke zvedáku lze nadstandard dodat pomocný přízdvih nápravy zvedaného vozidla o max. nosnosti 15 t, kompletní žárový pozink zvedáku (pro jeho využití v myčce nebo ve venkovním prostředí), ovládací panel s el. krytím IP65, LED osvětlení pracovní plochy, ocelové vany k typům zapuštěným do podlahy atd. Cenová nabídka na poptávku.

Kód: EMANUEL SD 250/7

na dotaz

EMANUEL
Nůžkový zvedák EMANUEL SD 250/7 (nosnost 25 t, plošiny 7 m)

Nůžkový zvedák EMANUEL SD 250/7 (nosnost 25 t, plošiny 7 m)

 

Cena na dotaz

Nůžkový zvedák s nájezdy ve verzi pro montáž na podlahu. Max. nosnost 25 t, délka nosných plošin 7 m. Konstrukce zvedáku (oproti standardním nůžkovým zvedákům) mechanikům zajištuje více místa na práci a volný přístup pod zvednuté vozidlo ze všech stran zvedáku... Nadstandard lze ke zvedáku dodat např. pomocný přízdvih nápravy zvedaného vozidla o max. nosnosti 15 t, kompletní žárový pozink zvedáku (pro jeho využití v myčce nebo ve venkovním prostředí), ovládací panel s el. krytím IP65, LED osvětlení pracovní plochy atd. Cenová nabídka na poptávku.

Kód: EMANUEL SD 250/7.I

na dotaz

EMANUEL
Nůžkový zvedák EMANUEL SD 250/7.I (nosnost 25 t, plošiny 7 m)

Nůžkový zvedák EMANUEL SD 250/7.I (nosnost 25 t, plošiny 7 m)

 

Cena na dotaz

Nůžkový zvedák ve verzi k zapuštění do podlahy. Max. nosnost 25 t, délka nosných plošin 7 m. Konstrukce zvedáku (oproti standardním nůžkovým zvedákům) mechanikům zajištuje více místa na práci a volný přístup pod zvednuté vozidlo ze všech stran zvedáku... Ke zvedáku lze nadstandard dodat pomocný přízdvih nápravy zvedaného vozidla o max. nosnosti 15 t, kompletní žárový pozink zvedáku (pro jeho využití v myčce nebo ve venkovním prostředí), ovládací panel s el. krytím IP65, LED osvětlení pracovní plochy, ocelové vany k typům zapuštěným do podlahy atd. Cenová nabídka na poptávku.

Kód: EMANUEL SD 250/8

na dotaz

EMANUEL
Nůžkový zvedák EMANUEL SD 250/8 (nosnost 25 t, plošiny 8 m)

Nůžkový zvedák EMANUEL SD 250/8 (nosnost 25 t, plošiny 8 m)

 

Cena na dotaz

Nůžkový zvedák s nájezdy ve verzi pro montáž na podlahu. Max. nosnost 25 t, délka nosných plošin 8 m. Konstrukce zvedáku (oproti standardním nůžkovým zvedákům) mechanikům zajištuje více místa na práci a volný přístup pod zvednuté vozidlo ze všech stran zvedáku... Nadstandard lze ke zvedáku dodat např. pomocný přízdvih nápravy zvedaného vozidla o max. nosnosti 15 t, kompletní žárový pozink zvedáku (pro jeho využití v myčce nebo ve venkovním prostředí), ovládací panel s el. krytím IP65, LED osvětlení pracovní plochy atd. Cenová nabídka na poptávku.

Kód: EMANUEL SD 250/8.I

na dotaz

EMANUEL
Nůžkový zvedák EMANUEL SD 250/8.I (nosnost 25 t, plošiny 8 m)

Nůžkový zvedák EMANUEL SD 250/8.I (nosnost 25 t, plošiny 8 m)

 

Cena na dotaz

Nůžkový zvedák ve verzi k zapuštění do podlahy. Max. nosnost 25 t, délka nosných plošin 8 m. Konstrukce zvedáku (oproti standardním nůžkovým zvedákům) mechanikům zajištuje více místa na práci a volný přístup pod zvednuté vozidlo ze všech stran zvedáku... Ke zvedáku lze nadstandard dodat pomocný přízdvih nápravy zvedaného vozidla o max. nosnosti 15 t, kompletní žárový pozink zvedáku (pro jeho využití v myčce nebo ve venkovním prostředí), ovládací panel s el. krytím IP65, LED osvětlení pracovní plochy, ocelové vany k typům zapuštěným do podlahy atd. Cenová nabídka na poptávku.

Kód: EMANUEL SD 250/9

na dotaz

EMANUEL
Nůžkový zvedák EMANUEL SD 250/9 (nosnost 25 t, plošiny 9 m)

Nůžkový zvedák EMANUEL SD 250/9 (nosnost 25 t, plošiny 9 m)

 

Cena na dotaz

Nůžkový zvedák s nájezdy ve verzi pro montáž na podlahu. Max. nosnost 25 t, délka nosných plošin 9 m. Konstrukce zvedáku (oproti standardním nůžkovým zvedákům) mechanikům zajištuje více místa na práci a volný přístup pod zvednuté vozidlo ze všech stran zvedáku... Nadstandard lze ke zvedáku dodat např. pomocný přízdvih nápravy zvedaného vozidla o max. nosnosti 15 t, kompletní žárový pozink zvedáku (pro jeho využití v myčce nebo ve venkovním prostředí), ovládací panel s el. krytím IP65, LED osvětlení pracovní plochy atd. Cenová nabídka na poptávku.

Kód: EMANUEL SD 250/9.I

na dotaz

EMANUEL
Nůžkový zvedák EMANUEL SD 250/9.I (nosnost 25 t, plošiny 9 m)

Nůžkový zvedák EMANUEL SD 250/9.I (nosnost 25 t, plošiny 9 m)

 

Cena na dotaz

Nůžkový zvedák ve verzi k zapuštění do podlahy. Max. nosnost 25 t, délka nosných plošin 9 m. Konstrukce zvedáku (oproti standardním nůžkovým zvedákům) mechanikům zajištuje více místa na práci a volný přístup pod zvednuté vozidlo ze všech stran zvedáku... Ke zvedáku lze nadstandard dodat pomocný přízdvih nápravy zvedaného vozidla o max. nosnosti 15 t, kompletní žárový pozink zvedáku (pro jeho využití v myčce nebo ve venkovním prostředí), ovládací panel s el. krytím IP65, LED osvětlení pracovní plochy, ocelové vany k typům zapuštěným do podlahy atd. Cenová nabídka na poptávku.