Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Objednejte v minimální hodnotě 2 500,- bez DPH a vyberte si DÁREK!!!

Potřebujete poradit? +420 483 360 124 (Po-Pá: 7-15:30h)

Stojanové zvedáky EMANUEL MCL s nosností 5,5 t až 10 t

Elektro-mechanické stojanové zvedáky EMANUEL řady MCL o max. nosnosti 5,5 t až 10 t (každý ze stojanů) jsou k dispozici ve verzi "S" - STANDARD (lakované dle RAL, IP54... do haly) a ve verzi "G" - GALVANIZED (pozinkované, IP65... do myčky nebo pro venkovní využití). K dispozici jsou sestavy se 4 až 16 stojany. Doménou výrobce EMANUEL jsou vedle stojanových zvedáků vozidel TRUCK + BUS i zvedáky kolejových vozidel SCM. Výhodou zvedáků tohoto výrobce je komfortní ovládací panel s LCD (standardně na stojanu č. 1, nadstandard na vozíku). Na LCD se zobrazují provozní režimy, hlášení, pracovní výšky nosných vidlí u každého ze stojanu atd. Velmi přesné absolutní encodery v každém ze stojanů synchronizují pohyb nosných vidlí atd.

Seřadit Doporučujeme: Produkty jsou seřazeny podle názvu zboží vzestupně. Produkty, které nejsou skladem, jsou řazené na konci. V této sekci mají některé produkty nastavené umístění na konkrétních pozicích.

3 produkty

Zobrazení

Kód: EMANUEL MCL-G

na dotaz

EMANUEL
Stojanové zvedáky EMANUEL MCL-G (až 16 stojanů na 5,5 t až 10 t)

Stojanové zvedáky EMANUEL MCL-G (až 16 stojanů na 5,5 t až 10 t)

 

Cena na dotaz

Stojanové zvedáky EMANUEL řady MCL ve verzi "G" - GALVANIZED pro vozy TRUCK + BUS (pozinkované do myčky nebo pro venkovní využití, s IP65 atd., sestavy 4 až 16 stojanů, maximální nosnost stojanů 5,5 t až 10 t). Předností stojanových zvedáků EMANUEL je hlavní ovládací panel s LCD, kvalitní zpracování, provozní spolehlivost a bohatá standardní výbava (i možný nadstandard). Cenová nabídka na poptávku.

Kód: EMANUEL MCL-S

na dotaz

EMANUEL
Stojanové zvedáky EMANUEL MCL-S (až 16 stojanů na 5,5 t až 10 t)

Stojanové zvedáky EMANUEL MCL-S (až 16 stojanů na 5,5 t až 10 t)

 

Cena na dotaz

Stojanové zvedáky EMANUEL řady MCL ve verzi "S" - STANDARD pro vozy TRUCK + BUS (lakované dle RAL do haly, dílny s IP54 atd., sestavy 4 až 16 stojanů, maximální nosnost stojanů 5,5 t až 10 t). Předností stojanových zvedáků EMANUEL je hlavní ovládací panel s LCD, kvalitní zpracování, vysoká provozní spolehlivost a bohatá standardní výbava (i možný nadstandard). Cenová nabídka na poptávku.

Kód: EMANUEL MCL 55.4.S

na dotaz

EMANUEL
Stojanový zvedák EMANUEL MCL 55.4.S (4 x 5,5 t, celkem 22 t)

Stojanový zvedák EMANUEL MCL 55.4.S (4 x 5,5 t, celkem 22 t)

 

Cena na dotaz

Sestava stojanového zvedáku ve verzi STANDARD pro vozy TRUCK + BUS (4 stojany o max. nosnosti 5,5 t, celková nosnost sestavy 22 t, lakované dle RAL do haly, dílny s IP54 atd.), Předností stojanových zvedáků EMANUEL je hlavní ovládací panel s LCD, velmi kvalitní zpracování, vysoká provozní spolehlivost a bohatá standardní výbava (i možný nadstandard). Cenová nabídka na poptávku.