Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Stojanové zvedáky kolejových vozidel, polohovadla

Společnost EMANUEL je přední světový výrobce zvedací techniky s více jak 100 letou tradicí. Naše firma je výhradním zástupcem tohoto výrobce pro Českou republiku. V sortimentu máme stojanové zvedáky kolejových vozidel EMANUEL řady SCM s pevnou i horizontálně posuvnou nosnou patkou, zvedáky podvozků EMANUEL řady CSF a polohovadla řady ST. Rádi Vám zpracujeme nabídku na optimální typ stroje dle vaší poptávky.

Seřadit

7 produktů

Zobrazení

Kód: EMANUEL ST

na dotaz

Otočná zvedací polohovadla EMANUEL ST (díly kolejových vozidel)

Otočná zvedací polohovadla EMANUEL ST (díly kolejových vozidel)

 

Cena na dotaz

TOP otočná zvedací polohovadla EMANUEL řady ST pro montáže a opravy agregátů a dílů kolejových vozidel. K dispozici typy s 1 nebo 2 stojany o maximální nosnosti 0,5 t až 30 t, mobilní i stacionární, samostatně stojící stojany nebo propojené nosným ramenem. Funkce otáčení a zvedání optimalizuje pracovní polohu, snižuje ztrátový čas nutný k manipulaci s agregátem, omezuje nutnost používat portálové jeřáby atd. Využitím polohovadel EMANUEL řady ST se vám zvýší produktivita a bezpečnost práce. Předností těchto polohovadel je bohatá standardní výbava a příznivá cena, kvalitní zpracování a vysoká provozní spolehlivost. Cenová nabídka na poptávku.

Kód: EMANUEL SCM FIXED

na dotaz

Stojanové zvedáky EMANUEL SCM FIXED (5,5 - 50 t, pevné patky)

Stojanové zvedáky EMANUEL SCM FIXED (5,5 - 50 t, pevné patky)

 

Cena na dotaz

TOP stojanové zvedáky EMANUEL řady SCM FIXED s pevnou nosnou patkou, 4 až 128 stojanů o nosnosti 5,5 t až 50 t každý stojan. Standardně jsou tyto zvedáky určeny pro zvedání kolejových vozidel (TRAM+TRAIN), nadstandard lze stojany doplnit i o jednoduše vyměnitelné nosné vidle pro zvedání kolových vozidel (TRUCK+BUS). Předností stojanových zvedáků EMANUEL je velmi kvalitní zpracování a vysoká provozní spolehlivost. Cenová nabídka na poptávku.

Kód: EMANUEL SCM MOVEABLE

na dotaz

Stojanové zvedáky EMANUEL SCM MOVEABLE (5,5 - 50 t)

Stojanové zvedáky EMANUEL SCM MOVEABLE (5,5 - 50 t)

 

Cena na dotaz

TOP stojanové zvedáky EMANUEL řady SCM MOVEABLE s posuvnou nosnou patkou lze dodat v sestavě 4 až 128 stojanů o maximální nosnosti každého stojanu 5,5 t až 50 t. Standardně jsou tyto zvedáky určeny pro zvedání kolejových vozidel (TRAM+TRAIN), nadstandard lze stojany doplnit i o jednoduše vyměnitelné nosné vidle pro zvedání kolových vozidel (TRUCK+BUS). Předností těchto zvedáků je bohatá standardní výbava a příznivá cena, velmi kvalitní zpracování a vysoká provozní spolehlivost. Cenová nabídka na poptávku.

Kód: EMANUEL SCM 125F.4

na dotaz

Stojanový zvedák EMANUEL SCM 125F.4 (4 x 12,5 t, 700 - 2 700 mm)

Stojanový zvedák EMANUEL SCM 125F.4 (4 x 12,5 t, 700 - 2 700 mm)

 

Cena na dotaz

TOP stojanový zvedák EMANUEL SCM 125F.4 s pevnou nosnou patkou, se 4 stojany o nosnosti 12,5 t každý a paralelním zapojením stojanů. Zvedák je určen pro zvedání kolejových vozidel do max. hmotnosti 50 t. Výbava obsahuje 1 ks hlavního pojízdného ovládacího panelu, 4 ks stojanů s pomocnými ovládacími panely a 1 ks dálkového kabelové ovládání. Stojany mají pevnou nosnou patku s pracovní výškou 700 - 2 700 mm (dle poptávky lze i jinou), mají napojení signálových - napájecích kabelů s konektory, integrovaný paletizační vozík pro snadnou a bezpečnou manipulaci, absolutní encoder pro identifikaci koncových poloh, měření pracovní výšky a synchronizaci nosných patek u všech stojanů. Nosné patky mají čidlo přítomnosti zvedaného břemene. Cenová nabídka na poptávku.

Kód: EMANUEL SCM 150F.4

na dotaz

Stojanový zvedák EMANUEL SCM 150F.4 (4 x 15 t, 200 až 800 - 2 200 až 2 800 mm)

Stojanový zvedák EMANUEL SCM 150F.4 (4 x 15 t, 200 až 800 - 2 200 až 2 800 mm)

 

Cena na dotaz

TOP stojanový zvedák EMANUEL SCM 150F.4 s pevnou nosnou patkou, se 4 stojany o nosnosti 15 t každý a paralelním zapojením stojanů. Zvedák je určen pro zvedání kolejových vozidel do max. hmotnosti 60 t. Obvyklá standardní výbava obsahuje 1 ks hlavního pojízdného ovládacího panelu, 4 ks stojanů s pomocnými ovládacími panely a 1 ks dálkového kabelové ovládání. Stojany mohou mít nosné patky s min. pracovní výškou 200 až 800 mm a s max. pracovní výškou 2 200 až 2 800 mm (dle poptávky), kabely napojení s konektory, integrované paletizační vozíky, absolutní encodery pro identifikaci koncových poloh, měření pracovní výšky a synchronizaci pohybu nosných patek, čidlo přítomnosti zvedaného břemene v patkách atd. Cenová nabídka na poptávku.

Kód: EMANUEL SCM 85F.12SER

na dotaz

Stojanový zvedák EMANUEL SCM 85F.12SER (12 x 8,5 t, 200 - 1 900 mm)

Stojanový zvedák EMANUEL SCM 85F.12SER (12 x 8,5 t, 200 - 1 900 mm)

 

Cena na dotaz

TOP stojanový zvedák EMANUEL SCM 85F.4SER s pevnou nosnou patkou, s 12 stojany o nosnosti 8,5 t a sériovým zapojením stojanů. Zvedák je určen pro zvedání kolejových vozidel do max. hmotnosti 102 t. Výbava obsahuje 3 ks hlavního pojízdného ovládacího panelu (pro možnost nezávislého použití 3 sestav se 4+4+4 stojany), 12 ks stojanů s pomocnými ovládacími panely a 3 ks dálkového kabelové ovládání (pro 3 nezávislé sestavy). Stojany mají pevnou nosnou patku s pracovní výškou 200 - 1 900 mm (dle poptávky lze i jinou), mají napojení signálových - napájecích kabelů s konektory, integrovaný paletizační vozík pro snadnou a bezpečnou manipulaci, absolutní encoder pro identifikaci koncových poloh, měření pracovní výšky a synchronizaci nosných patek u všech stojanů. Nosné patky mají čidlo přítomnosti zvedaného břemene. Cenová nabídka na poptávku.

Kód: EMANUEL CSF

na dotaz

Zvedací plošiny EMANUEL CSF (pro podvozky kolejových vozidel)

Zvedací plošiny EMANUEL CSF (pro podvozky kolejových vozidel)

 

Cena na dotaz

TOP zvedací plošiny pro podvozky kolejových vozidel, vhodné pro demontáž a montáž podvozků kolejových vozidel, k dispozici typy s maximální nosností 6 t, 8 t, 12 t a 14 t. Předností těchto zvedáků je bohatá standardní výbava a příznivá cena, kvalitní zpracování a vysoká provozní spolehlivost. Cenová nabídka na poptávku.

TOP zvedáky kolejových vozidel EMANUEL řady SCM