Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Potřebujete poradit? +420 483 360 124 (Po-Pá: 7-15:30h)

Stojanové zvedáky EMANUEL MCL s nosností 5,5 t až 10 t

Elektro-mechanické stojanové zvedáky EMANUEL řady MLC o max. nosnosti 5,5 až 10 tun každý ze stojanů využijete pro zvedání nákladních vozů a autobusů. K dispozici máme sestavy se 4 až 10 stojany. Doménou tohoto italského výrobce EMANUEL jsou zvedáky kolejových vozidel řady SCM, ale své zkušenosti, vysokou kvalitu zpracování a provozní spolehlivost zaručuje i u svých stojanových zvedáků vozidel TRUCK + BUS. Výhodou zvedáků tohoto výrobce je to, že hlavní ovládací panel s LCD můžete mít na vozíku nebo na stojanu č. 1, na LCD se zobrazuje výška nosných vidlí u každého ze stojanu, velmi přesné absolutní encodery synchronizují pohyb vidlí atd.

Seřadit Doporučujeme: Produkty jsou seřazeny podle názvu zboží vzestupně. Produkty, které nejsou skladem, jsou řazené na konci. V této sekci mají některé produkty nastavené umístění na konkrétních pozicích.

1 produkt

Zobrazení

Kód: EMANUEL MCL

na dotaz

EMANUEL
Stojanové zvedáky EMANUEL MCL (4 až 10 stojanů na 5,5 t až 10 t)

Stojanové zvedáky EMANUEL MCL (4 až 10 stojanů na 5,5 t až 10 t)

 

Cena na dotaz

TOP stojanové zvedáky EMANUEL řady MCL (maximální nosnost stojanů 5,5 t až 10 t, sestavy se 4 až 10 stojany, nosné vidle pro zvedání vozidel TRUCK+BUS). Předností stojanových zvedáků EMANUEL je velmi kvalitní zpracování a vysoká provozní spolehlivost. Cenová nabídka na poptávku.