Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Objednejte v minimální hodnotě 2 500,- bez DPH a vyberte si DÁREK!!!

Potřebujete poradit? +420 483 360 124 (Po-Pá: 7-15:30h)

Myčky agregátů značky MAGIDO

Univerzální myčky agregátů MAGIDO z nerezu se uplatňují při mytí agregátů a jiných znečištěných součástek do hmotnosti až 150 kg. Mycí proces probíhá v kruhovém mycím koši, který je ze 3 stran ostřikován přesně natočenými tryskami, čím dochází k roztočení koše a současně i k dokonalému oplachu. Myčky ve standardu dodáváme s přídavným košem pro drobné předměty, časovým spínačem a nádrží na vodu. Nadstandard lze myčky vybavit i dalším příslušenstvím (např. o automatické doplňování vody, počítadlo hodin mycího procesu, přídavný ventilátor, vypouštěcí čerpadlo atd.). Značku MAGIDO doporučujeme jako výrobce kvalitních a provozně spolehlivých myček agregátů s dlouholetou životností.

Seřadit Doporučujeme: Produkty jsou seřazeny podle názvu zboží vzestupně. Produkty, které nejsou skladem, jsou řazené na konci. V této sekci mají některé produkty nastavené umístění na konkrétních pozicích.

2 produkty

Zobrazení

Kód: MAGIDO L35F

na dotaz

MAGIDO
Univerzální myčka agregátů MAGIDO L35F

Univerzální myčka agregátů MAGIDO L35F

 

Cena na dotaz

Univerzální myčka agregátů, horizontální koš Ø 380 mm, bez ohřevu vody (mytí vodou a biologickým čistícím prostředkem), výkon pumpy 65 l/min., obsah nádrže 40 l, provozní tlak 2,5 bar, časový spinač, kontrola hladiny vody, nerezové provedení.

Kód: MAGIDO L90

na dotaz

MAGIDO
Univerzální myčka agregátů MAGIDO L90

Univerzální myčka agregátů MAGIDO L90

 

Cena na dotaz

Univerzální myčka agregátů, horizontální koš Ø 780 mm, s ohřevem vody (mytí vodou až 60˚C a biologickým čistícím prostředkem), výkon pumpy 90 l/min., obsah nádrže 85 l, provozní tlak 2,4 bar, časový spinač, kontrola hladiny vody, nerezové provedení.