Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Objednejte v minimální hodnotě 2 500,- bez DPH a vyberte si DÁREK!!!

Potřebujete poradit? +420 483 360 124 (Po-Pá: 7-15:30h)

STH nářadí na vrtání nádrží a tlumičů pro autovraky

Seřadit Doporučujeme: Produkty jsou seřazeny podle názvu zboží vzestupně. Produkty, které nejsou skladem, jsou řazené na konci. V této sekci mají některé produkty nastavené umístění na konkrétních pozicích.

4 produkty

Zobrazení

Kód: STH ART. TBM

na dotaz

STH
Mobilní stojan pro zařízení k navrtání nádrže STH ART. TBM

Mobilní stojan pro zařízení k navrtání nádrže STH ART. TBM

 

Cena na dotaz

Mobilní hydraulický stojan s pneumaticky ovládaným držákem pro zařízení k navrtání nádrží a odsátí paliva STH/TRB/001 je jeho ideálním doplňkem. Vrtací zařízení je namontováno přes speciální natáčecí držák na mobilní stojan, který má hydraulický nožní pohon. Samotné vrtací zařízení má kompletně pneumatický pohon, který zajišťuje jak komfortní manipulaci s vrtací pistolí (zvedání/spouštění/vrtání), tak i samotné odsátí paliva z nádrže autovraku. Kombinace vrtacího zařízení na mobilním stojanu umožňuje maximální variabilitu pohybu obsluhy pod vozem a obsluze velmi usnadňuje a urychluje práci.

Kód: STH ART. TB

na dotaz

STH
Natáčecí držák na rám pro zařízení k navrtání nádrže STH ART. TB

Natáčecí držák na rám pro zařízení k navrtání nádrže STH ART. TB

 

Cena na dotaz

Natáčecí držák k uchycení zařízení k navrtání nádrží STH/TRB/001 je určený pro montáž na nosný rám pro autovrak například u mobilních kontejnerových TOP linek STH-003E/12/H, STH-003E/10/H atd. Vrtací zařízení na tomto držáku má kompletně pneumatický pohon, který zajišťuje jak komfortní manipulaci s vrtací pistolí (zvedání/spouštění/vrtání), tak i samotné odsátí paliva z nádrže autovraku. Kombinace vrtacího zařízení a pouvného (díky 4 rolnám) natáčecího držáku na nosném rámu pro autovrak nikde nepřekáží a obsluze usnadňuje a urychluje práci.

Kód: STH TBR/001

na dotaz

STH
Zařízení k navrtání nádrže a odsátí paliva STH TBR/001

Zařízení k navrtání nádrže a odsátí paliva STH TBR/001

 

Cena na dotaz

Profesionální zařízení k navrtání nádrží a odsátí paliva s pneumatickým pohonem má výkon až cca 20 litrů odsátého paliva (benzínu nebo nafty) za minutu. Zařízení je konstruováno pro plastové i ocelové nádrže, vlastní provrtání nádrže trvá jen několik sekund. Podtlaková jednotka zařízení s filtrací hrubých nečistot přisaje vrtací hlavu k nádrži, její těsnící manžeta vždy zajiští maximální těsnost mezi zařízením a nádrží tak, aby nikde neunikalo palivo ani jeho výpary.

Kód: STH STB/RA/003

na dotaz

STH
Zařízení k navrtání tlumičů a odsátí oleje STH STB/RA/003

Zařízení k navrtání tlumičů a odsátí oleje STH STB/RA/003

 

Cena na dotaz

Profesionální zařízení k navrtání tlumičů a odsátí tlumičového oleje s plně pneumatickým pohonem. Zařízení je universální pro všechny typy tlumičů a sestává z upínací objímky (s odsávací hadicí na olej a s hadicí stlačeného vzduchu na tlakování tlumiče), která se upevní na tlumič pomocí rychloupínacího sklíčidla, ruční pneumatické vrtačky k navrtání tlumiče a jednotky s 3cestným ventilem pro tlakování tlumiče, udržování tlaku a odsávání oleje.