Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Objednejte v minimální hodnotě 2 500,- bez DPH a vyberte si DÁREK!!!

Potřebujete poradit? +420 483 360 124 (Po-Pá: 7-15:30h)

Vratné odsávací linky FILCAR pro osobní i nákladní STK

Naše společnost již mnoho let po celé ČR vybavuje osobní i nákladní STK odsávacími linkami FILCAR. Odsávací linku vám dodáme tzv. "na míru" dle vašich požadavků, typu STK, počtu stání atd. a to včetně naší profesionální montáže. Odsávací vratné linky FILCAR od nás jsou celohliníkové a mají obecně velmi kvalitní konstrukci, vysokou provozní spolehlivost a dlouhou životnost. Základem štěrbinového odsávacího kanálu FILCAR jsou kvalitní hliníkové profily, které drží tvar, nekroutí se a nerezaví. Odsávací linku vám dodáme kompletně, tedy včetně vratného pojezdu, odsávacích vozíků s hadicemi a koncovkami, centrálního odsávacího ventilátoru, závěsů atd. Do STK vám rádi dodáme i emisní přístroje a další vybavení.

Seřadit Doporučujeme: Produkty jsou seřazeny podle názvu zboží vzestupně. Produkty, které nejsou skladem, jsou řazené na konci. V této sekci mají některé produkty nastavené umístění na konkrétních pozicích.

2 produkty

Zobrazení

Kód: FILCAR řada XTK-1

na dotaz

FILCAR
Odsávací vratná linka výfukových plynů FILCAR XTK-1 (osobní STK)

Odsávací vratná linka výfukových plynů FILCAR XTK-1 (osobní STK)

 

Cena na dotaz

Odsávací vratná linka výfukových plynů FILCAR řady XTK-1 se realizuje tzv. "na míru" dle požadavků zákazníka, typu a velikosti osobního STK, počtu stání atd. Dodat a namontovat lze potřebnou délku štěrbinového kanálu a vratné konstrukce, požadovaný počet odsávacích vozíku s hadicemi průměr 75 nebo 100 mm, s koncovkami, závěsy atd. Základ modulové konstrukce linky tvoří celohliníkový štěrbinový odsávací kanál FILCAR XTK-1 (max. 1 800 m3/hod., profil 180 x 200 mm, délky 2, 3, 4 a 6 m), který je díky svým rozměrům a svojí kvalitní kontrukci optimálním rešením pro kontinuální odsávání výf. zplodin v osobních STK.

Kód: FILCAR řada XTK-2

na dotaz

FILCAR
Odsávací vratná linka výfukových plynů FILCAR XTK-2 (nákladní STK)

Odsávací vratná linka výfukových plynů FILCAR XTK-2 (nákladní STK)

 

Cena na dotaz

Odsávací vratná linka výfukových plynů FILCAR řady XTK-2 se realizuje tzv. "na míru" dle požadavků zákazníka, typu a velikosti osobního STK, počtu stání atd. Dodat a namontovat lze potřebnou délku štěrbinového kanálu a vratné konstrukce, požadovaný počet odsávacích vozíku s hadicemi průměr 125 nebo 150 mm, s koncovkami, závěsy atd. Základ modulové konstrukce linky tvoří celohliníkový štěrbinový odsávací kanál FILCAR XTK-2 (max. 2 750 m3/hod., profil 240 x 200 mm, délky 2, 3, 4 a 6 m), který je díky svým rozměrům a svojí kvalitní kontrukci optimálním rešením pro kontinuální odsávání výf. zplodin v nákladních STK.