Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Karosářské rovnací dozery

Rovnací přístroje OMCN patří mezi profesionální vybavení autoopraven a karosářských dílen. Jsme dodavatelem italské značky dozerů OMCN, která patří mezi špičku na světovém trhu. Karosářské dozery zajišťují rychlé vyrovnání menších deformací karosérií, jsou vhodné především pro použití na osobní automobily. Robustní konstrukce a PROFI provedení činí z těchto rovnacích přístrojů spolehlivého pomocníka ve vaší dílně a jedná se o velmi výhodnou investici. Výrobce poskytuje na dozery OMCN standardní záruku 2 roky, ale při správném používání je jejich životnost mnohem delší.

36 905

55 237

Seřadit

2 produkty

Zobrazení

Kód: OMCN STRONG EXPORT

na dotaz

OMCN
Rovnací dozer OMCN STRONG EXPORT

Rovnací dozer OMCN STRONG EXPORT

Cena bez DPH

30 500 Kč

Cena ceník

32 110 Kč

Základní karosářský dozer STRONG EXPORT s podélným tahem vertikálního ramene bez natáčení, délka základny 3 150 - 4 600 mm, výška ramene 1 650 mm, základní typ pro opravu karoserií, PROFI provedení, robustní konstrukce, základní výbava...

Kód: OMCN STRONG MAJOR/R

na dotaz

OMCN
Rovnací dozer OMCN STRONG MAJOR/R

Rovnací dozer OMCN STRONG MAJOR/R

Cena bez DPH

45 650 Kč

Cena ceník

48 050 Kč

Vybavenější karosářský dozer STRONG MAJOR/R se stranově natáčecím vertikálním ramenem, prodlouženou délkou základny 3 650 - 6 500 mm, větší výškou ramene 1 750 mm, profesionál typ pro opravu karoserií, v PROFI provedení, s robustní konstrukcí a bohatou výbavu...

Italské karosářské dozery OMCN patří do kategorie PROFI vybavení.
 

Karosářské dozery OMCN mají ruční hydraulickou pumpu, která využívá sílu tahu 12 t. Rovnač karosérií je přenosný a vhodný spíše pro opravu karosérie a rámů po drobnějších kolizích a srážkách. Princip rovnání karoserie spočívá ve vyvolání vnějšího tahu proti směru poškození. Tah je způsoben řetězem umístěným ve vhodné výšce a otočném rameni, druhý konec řetězu je na svorce. Díl, který rovnáme, musí být vždy pevně ukotvený.

Výhody karosářských dozerů OMCN:

  • Robustní konstrukce a precizní provedení rovnacích přístrojů dotažené do posledního detailu.Dozér OMCN
  • Díky podélnému a stranovému tahu je práce s dozerem rychlejší a obratnější.
  • Bohatá výbava - horizontální rameno, prodloužené rameno, speciální upínací desky, svorky, řetězy s hákem a další.
  • Dozer je přenosný, což usnadňuje jeho použití.

Při používání rovnacích přístrojů dbejte na dodržování bezpečnosti práce. Nezdržujte se za napnutým řetězem dozeru a v žádné situaci ho neohýbejte, nezkracujte nebo neuzlujte řetězy pomocí šroubů. Kvalitu a životnost rovnacího přístroje snižuje přejíždění řetězů položených na podlaze, sváření a používání hořáků v blízkosti dozeru.

Kolečka přenosného dozeru OMCN jsou vyrobeny ze speciální umělé hmoty, která je odolná vůči olejům a kyselinám. Pro snadnější a bezpečnější manipulaci s opravovaným automobilem doporučujeme používat také karosářské zvedáky.

 

Rovnací přístroje OMCN Karosářský dozer OMCN STRONG MAJOR/R Rovnací přístroje OMCN