Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Objednejte v minimální hodnotě 2 500,- bez DPH a vyberte si DÁREK!!!

Potřebujete poradit? +420 483 360 124 (Po-Pá: 7-15:30h)

Typy s pneumatickou přírubou

V této kategorii naleznete vyvažovačky kol, které lze mít i s ultrazvukovým senzorem (sonarem) pro bezdotykové měření šířky kola a které mají pneumatickou rychloupínací přírubu. Upnutí i vyvažování kol je díky tomu rychlejší a komfortnější. Součástí této řady strojů je přehledný LED displej, pneumatická příruba, kryt kola, kompletní vyvažovací programy, elektronické vnitřní ramínko i automatická poziční brzda. Italská značka TECO je garancí TOP konstrukce a PROFI provedení. Nabízíme také nadstandardní příslušenství (příruby pro moto kola, speciální kónusy k vyvažovačkám atd.), zajistíme pro vás zaškolení obsluhy a záruční i pozáruční servis.

118 284

127 020

Seřadit Doporučujeme: Produkty jsou seřazeny podle názvu zboží vzestupně. Produkty, které nejsou skladem, jsou řazené na konci. V této sekci mají některé produkty nastavené umístění na konkrétních pozicích.

2 produkty

Zobrazení

Kód: TECO 670 PL WP

na dotaz

TECO
Novinka Vyvažovačka kol TECO 670 PL WP

Vyvažovačka kol TECO 670 PL WP

Cena bez DPH

97 755 Kč

Cena ceník

102 900 Kč

Profesionální vyvažovačka kol CAR/VAN/MOTO s LED displeji s "3D" grafikou, s pneumatickou rychloupínací přirubou se 4 kužely (42 - 119 mm) , s krytem kola s funkcí START/STOP kola, kompletní vyvažovací programy - DYN, 7x ALU (včetně ALU 1P a ALU 2P s PLANE), SPLIT, STATIC, MOTO, OPTI... atd., elektronické vnitřní ramínko (automatické načtení průměru a vzdálenosti disku, automatická volba vyvažovacího programu), poziční elektrická brzda (automatické natočení a zastavení kola v místě obou nevývažků) atd. TOP konstrukce TECO, vysoká provozní spolehlivost a dlouhá životnost (kategorie PROFI).

Kód: TECO 670 PLUS PL WP

na dotaz

TECO
Novinka Vyvažovačka kol TECO 670 PLUS PL WP

Vyvažovačka kol TECO 670 PLUS PL WP

Cena bez DPH

104 975 Kč

Cena ceník

110 500 Kč

Vyvažovačka kol MOTO/CAR/VAN s LED displejem, včetně rychloupínací pneumatické příruby, krytu kola, robustnější provedení "PLUS" s více přihrádkami pro závaží, kompletní vyvažovací programy - 7x ALU (2x ALU-P s PLANE), SPLIT, DYN / STATIC / MOTO, OPTI, START / STOP atd., el. vnitřní ramínko, automatická el. poziční brzda atd. TOP konstrukce TECO, ověřená vysoká provozní spolehlivost a dlouhá životnost stroje (kategorie PROFI).