Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Objednejte v minimální hodnotě 2 500,- bez DPH a vyberte si DÁREK!!!

Potřebujete poradit? +420 483 360 124 (Po-Pá: 7-15:30h)

Vyvažovačky kol s el. vnějším ramínkem

Zde nabízíme vyvažovačky kol, které mohou být vybaveny i elektronickým vnějším ramínkem, které automaticky měří šířku disku. Díky tomu je vyvážení kol rychlejší (není nutné měřit šířku disku obkročným měřidlem a zadávat jí do systému ručně) a minimalizují se chyby obsluhy. Standardní součástí této řady strojů je elektronické vnitřní ramínko (pro načtení průměru a vzdálenosti disku), velký LED displej a přehledná ovládací tlačítka zajišťující snadnou obsluhu stroje. Stroje je možné vybavit nadstandard kromě elektronického vnějšího ramínka i laserem pro přesné určení místa pro nalepení závaží apod. Na značku TECO se můžete spolehnout, jedná se o TOP osvědčenou konstrukci kategorie PROFI pneuservisních strojů.

Seřadit Doporučujeme: Produkty jsou seřazeny podle názvu zboží vzestupně. Produkty, které nejsou skladem, jsou řazené na konci. V této sekci mají některé produkty nastavené umístění na konkrétních pozicích.

1 produkt

Zobrazení

Kód: TECO 660 WP

na dotaz

TECO
Vyvažovačka kol TECO 660 WP

Vyvažovačka kol TECO 660 WP

Cena bez DPH

67 289 Kč

Cena ceník

70 830 Kč

Profesionální vyvažovačka kol CAR / VAN / MOTO s LED displeji s "3D" grafikou, přehledná ovládací tlačítka, s krytem kola s funkcí START/STOP kola, kompletní vyvažovací programy - DYN, 7x ALU (včetně ALU 1P a ALU 2P s PLANE), SPLIT, STATIC, MOTO, OPTI... atd., elektronické vnitřní ramínko (automatické změření průměru a vzdálenosti disku, automatická volba vyvažovacího programu), ruční natočení kola do místa nevývažků (nožní poziční brzda nadstandard), ruční rychloupínací příruba TECO FCU3+C119 se 4 kužely (42 - 119 mm) atd. TOP konstrukce TECO, vysoká provozní spolehlivost a dlouhá životnost (kategorie PROFI).