Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Objednejte v minimální hodnotě 2 500,- bez DPH a vyberte si DÁREK!!!

Potřebujete poradit? +420 483 360 124 (Po-Pá: 7-15:30h)

Hydraulické lisy OMCN na 50 - 150 t s posuvným rámem

V této kategorii najdete hydraulické lisy o síle 50 až 150 tun s posuvným rámem a elektrickým pohonem hydrauliky (ovládání pomocí páky, druhá ruka mechanika zůstává volná). Lisy OMCN se vyznačují velmi kvalitní a robustní svařovanou konstrukcí, vysokou provozní spolehlivostí hydrauliky a dlouhou životností. Lisy s posuvným rámem nabízí maximálně variabilní řešení pro vaši montáž a demontáž, lisování a rovnání, standardně horizontální posuv pístu a posuvný rám lisu na pracovním stole. Lisy jsou vybaveny 2 čerpadly pro 2 rychlosti pohonu (vyšší rychlost pro přibližování a zpětný chod pístu zajišťuje lopatkové hydraulické čerpadlo, pomalejší rychlost pro režim lisování obstarává axiální pístové hydraulické čerpadlo). 

Neváhejte se na nás obrátit, jsme výhradní importér lisů OMCN do České republiky se zkušeností v oboru od roku 1995. Poradíme s výběrem, dodáme vhodný lis, zaškolíme na obsluhu a zajistíme záruční i pozáruční servis.

Seřadit Doporučujeme: Produkty jsou seřazeny podle názvu zboží vzestupně. Produkty, které nejsou skladem, jsou řazené na konci. V této sekci mají některé produkty nastavené umístění na konkrétních pozicích.

1 produkt

Zobrazení

Kód: OMCN 204/WM

na dotaz

OMCN
Hydraulický lis s posuvným rámem OMCN 204/WM (150 t)

Hydraulický lis s posuvným rámem OMCN 204/WM (150 t)

 

Cena na dotaz

Maximální tlak (lisovací síla) 150 t, maximálně variabilní řešení pro vaši montáž a demontáž, lisování a rovnání, standardně horizontální posuv pístu a posuvný rám lisu na pracovním stole, hydraulika 2 rychlosti, standardně 1ruční ovládání pomocí páky se 3 polohami, možnost regulace lisovací síly a bezpečnostní ventily, nadstandard nástavce pístu, pracovní desky a V prisma, kvalitní a robustní TOP PROFI svařovaná konstrukce rámu, spolehlivá hydraulika...