Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Pístové zvedáky pro osobní a dodávkové vozy

Pístové zvedáky jsou ideální pro zvedání osobních a dodávkových vozidel v provozech, kde by sloupy klasických dvousloupových zvedáků překážely. Maximální nosnost pístových zvedáku OMCN je 3,5 tuny, k dispozici je více typů s nosnými rameny nebo plošinami. Ve standardní výbavě a nabídkové ceně vždy od nás získáte i montážní kazetu s dokumentací pro zabetonování zvedáku. Součástí našich služeb je nejen dodání zvedáku, ale také jeho odborná instalace, zaškolení obsluhy a samozřejmě i případný záruční a pozáruční servis.

Seřadit

3 produkty

Zobrazení

Kód: OMCN 2002

na dotaz

OMCN
Dvoupístový zvedák OMCN 2002 (3,5 t)

Dvoupístový zvedák OMCN 2002 (3,5 t)

 

Cena na dotaz

Dvoupístový zvedák s nosnosti 3,5 t s nosnými plošinami a stavitelnými nosnými deskami, elektro - hydraulický pohon, symetrický (možnost nájetí vozu z obou směrů), cena včetně montážní kazety, bez montáže a dopravy zvedáku.

Kód: OMCN 2005

na dotaz

OMCN
Dvoupístový zvedák OMCN 2005 (3,5 t)

Dvoupístový zvedák OMCN 2005 (3,5 t)

 

Cena na dotaz

Dvoupístový zvedák s nosnosti 3,5 t a sníženými nosnými rameny, elektro - hydraulický pohon, symetrický (možnost nájetí vozu z obou směrů), cena včetně montážní kazety, bez montáže a dopravy zvedáku.

Kód: OMCN 2005/L

na dotaz

OMCN
Dvoupístový zvedák OMCN 2005/L (3,5 t)

Dvoupístový zvedák OMCN 2005/L (3,5 t)

 

Cena na dotaz

Dvoupístový zvedák s nosnosti 3,5 t a rozšířenými sníženými nosnými rameny, elektro - hydraulický pohon, symetrický (možnost nájetí vozu z obou směrů), cena včetně montážní kazety, bez montáže a dopravy zvedáku.