Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Objednejte v minimální hodnotě 2 500,- bez DPH a vyberte si DÁREK!!!

Potřebujete poradit? +420 483 360 124 (Po-Pá: 7-15:30h)

Pístové zvedáky pro osobní a dodávkové vozy

Pístové zvedáky jsou ideální pro zvedání osobních a dodávkových vozidel v provozech, kde by sloupy klasických dvousloupových zvedáků překážely. Maximální nosnost pístových zvedáku OMCN je 3,5 tuny, k dispozici je více typů s nosnými rameny nebo plošinami. Ve standardní výbavě a nabídkové ceně vždy od nás získáte i montážní kazetu s dokumentací pro zabetonování zvedáku. Součástí našich služeb je nejen dodání zvedáku, ale také jeho odborná instalace, zaškolení obsluhy a samozřejmě i případný záruční a pozáruční servis.

Seřadit Doporučujeme: Produkty jsou seřazeny podle názvu zboží vzestupně. Produkty, které nejsou skladem, jsou řazené na konci. V této sekci mají některé produkty nastavené umístění na konkrétních pozicích.

7 produktů

Zobrazení

Kód: OMCN 2035/L

na dotaz

OMCN
Novinka Dvoupístový zvedák OMCN 2035/L (3,5 t)

Dvoupístový zvedák OMCN 2035/L (3,5 t)

 

Cena na dotaz

Dvoupístový zvedák s max. nosnosti 3,5 t s nosnými 3dílnými výsuvnými rameny, žárově pozinkovaný instalační rám a kryt kazety (ochrana proti korozy), velmi spolehlivý a energeticky nenáročný elektro - hydraulický pohon (el. motor jen 2 kW), symetrický typ (možnost nájetí vozu z obou směrů). Zvedák má broušené a chromované písty s mechanickou synchronizací jejich pohybu (automaticky mazané vodící tyče v kazetě). Zvedák je dodávaný včetně montážní kazety, ovládacího panelu a kabeláže.

Kód: OMCN 2035/XY

na dotaz

OMCN
Novinka Dvoupístový zvedák OMCN 2035/XY (3,5 t)

Dvoupístový zvedák OMCN 2035/XY (3,5 t)

 

Cena na dotaz

Dvoupístový zvedák s nosnosti 3,5 t s nosnými plošinami a stavitelnými nosnými deskami, žárově pozinkovaný instalační rám, kryt kazety i nosné plošiny zvedáku (ochrana proti korozy), velmi spolehlivý a energeticky nenáročný elektro - hydraulický pohon (el. motor jen 2 kW). Symetrický typ zvedáku (možnost nájetí vozidla z obou směrů). Zvedák má broušené a chromované písty s mechanickou synchronizací jejich pohybu (vodící automaticky mazané tyče v kazetě). Zvedák je dodávaný včetně montážní kazety, ovládacího panelu a kabeláže..

Kód: OMCN 2055/L

na dotaz

OMCN
Novinka Dvoupístový zvedák OMCN 2055/L (5,5 t)

Dvoupístový zvedák OMCN 2055/L (5,5 t)

 

Cena na dotaz

Dvoupístový zvedák s max. nosnosti 5,5 t s nosnými 3dílnými výsuvnými rameny, žárově pozinkovaný instalační rám a kryt kazety (ochrana proti korozy), velmi spolehlivý a energeticky nenáročný elektro - hydraulický pohon (el. motor jen 2 kW), symetrický typ (možnost nájetí vozu z obou směrů). Zvedák má broušené a chromované písty s mechanickou synchronizací jejich pohybu (automaticky mazané vodící tyče v kazetě). Zvedák je dodávaný včetně montážní kazety, ovládacího panelu a kabeláže.

Kód: OMCN 2065/L

na dotaz

OMCN
Novinka Dvoupístový zvedák OMCN 2065/L (6,5 t)

Dvoupístový zvedák OMCN 2065/L (6,5 t)

 

Cena na dotaz

Dvoupístový zvedák s max. nosnosti 6,5 t s nosnými 3dílnými výsuvnými rameny, žárově pozinkovaný instalační rám a kryt kazety (ochrana proti korozy), velmi spolehlivý a energeticky nenáročný elektro - hydraulický pohon (el. motor jen 4 kW), symetrický typ (možnost nájetí vozu z obou směrů). Zvedák má broušené a chromované písty s mechanickou synchronizací jejich pohybu (automaticky mazané vodící tyče v kazetě). Zvedák je dodávaný včetně montážní kazety, ovládacího panelu a kabeláže.

Kód: TECO IL3502

na dotaz

TECO
Dvoupístový zvedák TECO IL3502 (3,5 t)

Dvoupístový zvedák TECO IL3502 (3,5 t)

 

Cena na dotaz

Dvoupístový zvedák s výsuvnými nosnými rameny a s max. nosnosti 3,5 t, pro montáž do podlahy (dodání zvedáku včetně montážní kazety), velmi spolehlivý elektro - hydraulický pohon, symetrický typ (možnost nájetí vozu z obou směrů), 100 % synchronizace pístů, tvrdochrom na pístech, programovatelně nastavitelná výška max. zdvihu pístů, alarmy atd.

Kód: TECO IL5502

na dotaz

TECO
Dvoupístový zvedák TECO IL5502 (5,5 t)

Dvoupístový zvedák TECO IL5502 (5,5 t)

 

Cena na dotaz

Dvoupístový zvedák s výsuvnými nosnými rameny a s max. nosnosti 5,5 t, pro montáž do podlahy (dodání zvedáku včetně montážní kazety), velmi spolehlivý elektro - hydraulický pohon, symetrický typ (možnost nájetí vozu z obou směrů), 100 % synchronizace pístů, tvrdochrom na pístech, programovatelně nastavitelná výška max. zdvihu pístů, alarmy atd.

Kód: TECO IL635.2

na dotaz

TECO
Dvoupístový zvedák TECO IL635.2 (3,5 t)

Dvoupístový zvedák TECO IL635.2 (3,5 t)

 

Cena na dotaz

Dvoupístový zvedák do podlahy s nosnosti 3,5 t, nosné plošiny, spolehlivý elektro - hydraulický pohon, symetrický typ (možnost nájetí vozu z obou směrů), dodání zvedáku včetně montážní kazety.