Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Objednejte v minimální hodnotě 2 500,- bez DPH a vyberte si DÁREK!!!

Potřebujete poradit? +420 483 360 124 (Po-Pá: 7-15:30h)

Zvedáky podvozků kolejových vozidel - řada CSF

Zvedáky podvozků řady CSF od italského výrobce EMANUEL se používají pro demontáž a montáž podvozků kolejových vozidel, pro kontroly a opravy podvozků, pro přesun - manipulaci s podvozky atd. Zvedací kapacita plošin je dle přání zákazníka 6, 8, 12 nebo 14 tun. Volný prostor mezi nosnými plošinami umožňuje pracovat pod zvednutým podvozkem. Zvedáky lze využít pro všechny rozchody kolejí. Plošiny jsou vybaveny mnoha bezpečnostními prvky a mezi jejich přednosti patří také kvalitní zpracování a vysoká provozní spolehlivost.

Seřadit Doporučujeme: Produkty jsou seřazeny podle názvu zboží vzestupně. Produkty, které nejsou skladem, jsou řazené na konci. V této sekci mají některé produkty nastavené umístění na konkrétních pozicích.

1 produkt

Zobrazení

Kód: EMANUEL CSF

na dotaz

EMANUEL
Zvedací plošiny EMANUEL CSF (pro podvozky kolejových vozidel)

Zvedací plošiny EMANUEL CSF (pro podvozky kolejových vozidel)

 

Cena na dotaz

TOP zvedací plošiny pro podvozky kolejových vozidel, vhodné pro demontáž a montáž podvozků kolejových vozidel, k dispozici typy s maximální nosností 6 t, 8 t, 12 t a 14 t. Předností těchto zvedáků je bohatá standardní výbava a příznivá cena, kvalitní zpracování a vysoká provozní spolehlivost. Cenová nabídka na poptávku.