Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Reference

EKOVA ELECTRIC

Společnost - zákazník

EKOVA ELECTRIC

Místo instalace

Ostrava

Dodaný sortiment

Celkem 7 sestav stojanových zvedáků EMANUEL a OMCN v EKOVA ELECTRIC a.s. Ostrava. TOP stojanové zvedáky od předních italských výrobců EMANUEL a OMCN pro kolejová vozidla ve společnosti EKOVA ELECTRIC v Ostravě. V roce 2017 a 2018 jsme do společnosti dodali 4 sestavy zvedáků EMANUEL řady SCM 85F (8 x 8,5 t a 12 x 8,5 t). Od roku 2008 již od nás tato společnost má i další 3 sestavy zvedáků OMCN 965/12/2 (12 x 8,5 t).

Produkty zmíněné v referenci

Kód: OMCN 970

na dotaz

OMCN
Sestava stojanový zvedák OMCN 970 (40 t)

Sestava stojanový zvedák OMCN 970 (40 t)

 

Cena na dotaz

TOP stojanový zvedák pro TRUCK/BUS, 4 stojany s nosností 10 t, celková nosnost sestavy 40 t, elektro - mechanický pohon, automatické olejové mazání, integrované paletizační vozíky, komfortní ovládací panely na všech stojanech, automatické vyrovnávání výšky zdvihu. Velmi kvalitní a robustní konstrukce, vysoká provozní spolehlivost.

Kód: EMANUEL SCM FIXED

na dotaz

EMANUEL
Stojanové zvedáky EMANUEL SCM FIXED (5,5 t až 50 t, pevné patky)

Stojanové zvedáky EMANUEL SCM FIXED (5,5 t až 50 t, pevné patky)

 

Cena na dotaz

TOP stojanové zvedáky EMANUEL řady SCM FIXED s pevnou nosnou patkou, 4 až 128 stojanů o nosnosti 5,5 t až 50 t každý stojan. Standardně jsou tyto zvedáky určeny pro zvedání kolejových vozidel (TRAM+TRAIN), nadstandard lze stojany doplnit i o jednoduše vyměnitelné nosné vidle pro zvedání kolových vozidel (TRUCK+BUS). Předností stojanových zvedáků EMANUEL je velmi kvalitní zpracování a vysoká provozní spolehlivost. Cenová nabídka na poptávku.