Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Objednejte v minimální hodnotě 2 500,- bez DPH a vyberte si DÁREK!!!

Potřebujete poradit? +420 483 360 124 (Po-Pá: 7-15:30h)

Monitorovaný výdej oleje

Pokud hledáte přehledný a na obsluhu snadný systém monitorování olejového hospodářství, nabízíme vám systém MCO od italského výrobce PIUSI. Základem systému je řídící jednotka CU, ke které je možné připojit jednotky pro ovládání ventilů – hlavní jednotky PU a vedlejší jednotky EPU (celkem monitoring až pro 384 výdejních míst). Díky tomuto systému monitorování výdeje olejů získáte přehledné měření olejového hospodářství na PC, zjistíte stavy zásob olejů v zásobnících, navíc eliminujete možnost zcizení oleje nepovolanou osobou a také zamezíte neoprávněné obsluze.

Seřadit Doporučujeme: Produkty jsou seřazeny podle názvu zboží vzestupně. Produkty, které nejsou skladem, jsou řazené na konci. V této sekci mají některé produkty nastavené umístění na konkrétních pozicích.

3 produkty

Zobrazení

Kód: MECLUBE High End

na dotaz

MECLUBE
Monitorovaný výdej oleje MECLUBE High End

Monitorovaný výdej oleje MECLUBE High End

 

Cena na dotaz

Monitorovaný výdej oleje a jiných kapalin "HIGH END" umožňuje automatický a monitorovaný výdej kapalin. Bezdrátový systém na základě rádiové technologie ZigBee® 2,4 GHz.

Kód: MECLUBE LMS-RFZ

na dotaz

MECLUBE
Monitorovaný výdej oleje MECLUBE LMS-RFZ

Monitorovaný výdej oleje MECLUBE LMS-RFZ

 

Cena na dotaz

Monitorovaný výdej oleje a jiných kapalin LMS-RFZ umožňuje automatický a monitorovaný výdej kapalin. Bezdrátový systém na základě rádiové technologie ZigBee® 2,4 GHz.

Kód: PIUSI MCO 2.0

na dotaz

PIUSI
Monitorovaný výdej oleje PIUSI MCO 2.0

Monitorovaný výdej oleje PIUSI MCO 2.0

 

Cena na dotaz

Monitorovaný výdej oleje, adBlue PIUSI MCO 2.0 umožňuje automatický a monitorovaný výdej kapalin. Zařízení s dotykovou obrazovkou umožňuje operátorovi procházet seznam provedených operací.